کمربندهای لاغری فقط چربی‌ها را جابه جا می‌کنند

وی افزود: لاغر کردن توسط این کمربندها ادعایی بیش نیست. این کمربندها با افزایش حرارت، چربی را جابه‌جا می‌کنند و به جای دیگر منتقل و توزیع می‌کند به همین علت به افراد به چند جای خود مانند کمر حساس هستند و تجمع چربی در اینجاها نیز زیاد است. توصیه می‌کنیم به جای کمربند لاغری ورزش کنند.
این متخصص داخلی تصریح کرد: 2 نوع ورزش وجود دارد یکی استاتیک است و یکی هوازی. ورزش استاتیک برای گرم‌کردن بدن است و ورزش‌های هوازی ورزش‌هایی است که به دنبال مصرف اکسیژن چربی‌ها می‌سوزد.
وی ادامه داد: توصیه می‌شود افرادی که برای لاغرکردن به بدنسازی روی می‌آورند ابتدا با وسایلی مانند هالتر و طناب‌های کششی گرم کنند و سپس شروع به دویدن کنند. این دویدن موجب سوزاندن چربی می‌شود. در برخی جاها به فرد لباس‌های مخصوص می‌پوشانند تا حرارت از بدن خارج نشود و چربی‌ها آب شود البته فرد نباید آب بخورد.
الچینان خاطرنشان کرد: فرد در مرحله اول لاغری آب از دست می‌دهد. آنهایی که ادعا می‌کنند ظرف چند روز10 کیلو وزن کم می‌کنند این 10 کیلو آب است.
وی گفت: رژیم غذایی مناسب این است که در هفته بیش از 2 کیلو وزن کم نکنیم. چرا که لاغری ناگهانی موجب چین و چروک‌های متعدد می‌شود و این چین‌ها دیگر برطرف نمی‌شود اما اگر فرد به تدریج شروع به کم‌کردن وزن کند نه چین و چروک در بدنش اتفاق می‌افتد و نه دچار عوارض لاغری می‌شود.

/ 0 نظر / 18 بازدید