زالو درمانی در شهرستان مرند

زالو درمانی یک تجربه تاریخی و یک دانش کهن است که ایرانیان مهارت بالایی دربکارگیری آن داشته اند.درمان بوسیله زالو قطعا یکی از اسرار طول عمر است که تمدن جدید تا این اواخر از آن غافل مانده بود.

 

تاثیر شگفتی که زالو درمانی در علاج بیماری ها دارد به راستی اعجاب آور است. برای آشنایی بیشتر با این روش سنتی و کهن می توانید جزوه زالو درمانی را از لینک زیر دانلود و مطالعه نمایید.

 

آشنایی با زالو درمانی

بنده عضو هیات دوومیدانی شهرستان مرند به علت درد زانو به این روش درمان روی آوردم و در مطب دکتر وحدانی درشهرستان مرند بصورت کاملا بهداشتی و طبی تحت زالو درمانی قرار گرفتم.هدفم از این کار رفع درد زانویم بود تا بتوانم درآینده ای نزدیک انشاء الله ماراتن بدوم.

ابتدا چند زالو در موضع درد انداخته و وقتی زالو ها شروع به مکیدن خون می کنند یک احساس خفیف سوزش تنها علامت و اثر قابل مشاهده است و جریان آن بسیار جالب و دیدنی است .

درادامه و درحدود نیم ساعت بعد زالو ها یکی یکی بعد از سیر شدن شروع به افتادن می کنند و در این زمان ظرفی پر از نمک آماده شده است که زالو ها در آن افتاده و خون مکیده شده را پس می دهند و خودشان می میرند و فدای درمان دردهای انسان می شوند.

درپایان برای درمان اغلب بیماریها این روش را توصیه می کنم، تا روزی برسد که انشاء الله چاقوی جراحی جراحان از کار بیفتد.

به امید آن روز

 

برگرفته ازهیات دو میدانی مرندبه  آدرس :http://marandrunning.blogfa.com/

/ 0 نظر / 128 بازدید